ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Як це було

«Mente et malleo»

 
15.01.2018
Вперше промивальна система «Лігнокросс» була застосована при бурінні високолоїдальних глинистих комплексів на свердловині №1 Підгірці в інтервалах
153-1170 м та 1170-1362 м.

На фото: Ляшенко Сергій Олегович


30.09.2018
Абсолютно нова безглиниста система Біокар-ТФ, яка характерезується термостійкістю до 170 оС та може обважнюватися до густини 1700 кг/м3 спеціальною композицією водорозчинних солей, без використання бариту, вперше була застосована на свердловині №43 Семиренківського ГКР при бурінні інтервалу 5060 – 5605 м.

На фото: Жолоб Назар Романович


25.09.2017
Розширення міжнародної співпраці. Презентація промивальних систем ТОВ "Геосинтез Інженірінг" в Алжирі в національній компанії "Sonatrach".

На фото, зліва направо: Полетучій Іван Іванович, Кузнецова Катерина Сергіївна, Лубан Сергій Володимирович.

 

08.06.2017
Успішний захист дисертації на тему «Підвищення ефективності систем біополімерних безглинистих бурових розчинів» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.15.10 – Буріння свердловин. 

На фото: Лубан Сергій Володимирович

 

 

07.06.2017
Здобуття другої вищої освіти в ІФНТУНГ. Захист диплому на тему: "Проект бурових робіт з метою експлуатації покладів нафти у манявських відкладах на Бистрицькій площі"

На фото: Шабанов Андрій Володимирович

 

 

17.06.2015
Здобуття другої вищої освіти в ІФНТУНГ. Захист диплому на тему: "Проект бурових робіт з метою експлуатації покладів газоконденсату у відкладах араукаритової світи верхнього карбону на Червоноярському ГКР"

На фото: Полетучій Іван Іванович

 

10.03.2016

Перший досвід проведення подібних форумів. Візит представників азербайджанського НДПІ "Нафтогаз" в Україну.

На фото: Лубан Юрій Володимирович.

18.02.2017
Перше використання інвертного емульсійного розчину Witer II при бурінні інтервалу залягання продуктивних пластів (4785-4880 м) на свердловині №109 Мехедівсько-Голотовщинського ГКР.

На фото, зліва направо: Лубан Юрій Володимирович, Король Ніна Олексіївна, Онищенко Валентин Петрович, Агре Максим Леонідович, Лубан Сергій Володимирович.

19.01.2016
Початок дружби і співробітництва з одним із найстаріших науково-дослідних інститутів в області буріння та експлуатації свердловин НДПІ "Нафтогаз".

На фото, зліва направо: Полетучій Іван Іванович, Лубан Юрій Володимирович, Лубан Сергій Володимирович.

15.02.2017
Друга, більш масштабна конференція, приурочена до 10-річчя нашого підприємства. Вона об'єднала представників 46 підприємств з 7 країн світу.  

На фото, зліва направо: Вітольд Лєнскі, Сергій Лубан.

01.09.2015

Для того щоб якось підтримати здібних студентів, які цікавляться питаннями промивки свердловин і методами регулювання властивостей бурових розчинів, нашим підприємством заснована стипендія, яка з цього дня носитиме ім'я нашого вчителя, видатного вченого, який зробив значний вклад у розвиток промивальних рідин, Аврама Григоровича Розенгафта.

На фото: Розенгафт Аврам Григорович.

17.04.2016
Розширення міжнародної співпраці. Презентація промивальних систем ТОВ "Геосинтез Інженірінг" нафтогазовим підприємствам Індії.

На фото, зліва направо: два індійських товариша, Полетучій Іван Іванович, Кузнецова Катерина Сергіївна, Лубан Юрій Володимирович, Лубан Сергій Володимирович.

15.10.2015
Ознайомлення з виробництвом та налагодження постачання високоякісного болгарського баритового обважнювача в Україну.

На фото, зліва направо: Лубан Юрій Володимирович, Полетучій Іван Іванович.

23.06.2015
Після окупації Криму ми відмовились від ідеї співробітництва з РГУ ім. І.М. Губкіна в питаннях розробки інвертного емульсійного бурового розчину. У цей важкий час нашими партнерами стали Інститут нафти і газу (м.Краків) та компанія PSPW (м Кросно). В результаті напруженої восьмимісячної дослідницької роботи була отримана рецептура, повністю адаптована до геологічних умов України. Вперше нова промивальна система Witer II була впроваджена на свердловині №5 Васищівська при глушінні інтервалів з АНПТ. 

На фото, зліва направо: Полетучій Іван Іванович, зам. директора по бурінню «Смарт Енерджі» Бойко Анатолій Григорович, головний механік ТОВ «УСБК-1» Павелко Олександр Миколайович, Лубан Сергій Володимирович.

02.12.2014
20 років тому, за нашої безпосередньої участі було проведено успішне випробування дуже складної, але високопродуктивної свердловини. Історія повторилася. Після ліквідації наслідків потужного газопроявления, на цьому родовищі знову отримана рекордна продукція.

На фото: Лубан С.В. під час освоєння свердловини.

20.09.2014

Облаштування навчально-дослідної лабораторії бурових розчинів в Івано-Франківському університеті нафти і газу. Лабораторія відремонтована і оснащена приладами відповідно до стандартів України та АНІ. Забезпечена витратними матеріалами, зразками хімічних реагентів, методиками проведення досліджень.

На фото, зліва направо: Лубан Юрій Володимирович, Лубан Сергій Володимирович, Король Ніна Олексіївна, Полeтучій Іван Іванович.

18.08.2014
Промислове впровадження органо-мінерального кольматанту Alevron®, яке поклало початок розвитку принципово нових технологій регулювання фільтраційних і реологічних характеристик безглинистих промивних рідин в умовах високих пластових температур.

На фото: Ляшенко Сергій Олегович при проведенні випробувань на свердловині №42 Луценківська.

26.02.2014

Наприкінці лютого 2014 ми поїхали в Москву, в РГУ ім. І.М. Губкіна, домовлятися про спільну роботу з розробки та впровадження в Україні інвертних емульсійних розчинів. Домовилися. Були великі перспективи ...

Але життя внесло свої корективи. У день нашого відльоту спецназ РФ захопив будівлю Верховної Ради АР Крим. Стало не до співпраці. Почалася війна!

На фото: Лубан Юрій Володимирович під час останнього відвідування alma mater.

12.11.2013

Початок співпробітництва з кафедрою буріння Івано-Франківського університету нафти і газу.

На фото, зліва направо: Полетучій Іван Іванович; д.т.н. проф. Мислюк Михайло Андрійович; Лубан Сергій Володимирович.

25.10.2012

Застосування безглинистого розчину "Біокар" на свердловині №53 Свиридівське, при глибині більше 5000 м і температурі близько 140оС, дозволило провести буріння з рекордною швидкістю і отримати високий початковий дебіт. Так була започаткована наша тісна співпраця з власником ліцензії - компанією "Регал Петролеум", і буровим підприємством - "Спецмехсервіс". На фото, зліва направо: супервайзер "Регал Петролеум" - Лихвар Григорій Васильович; Лубан Юрій Володимирович; директор СМС - Попельнюх Сергій Анатолійович; гол. технолог СМС - Кириленко Микола Кирилович; Пелюшкевич Алла Анатоліївна.