ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Новини

«Mente et malleo»

18 квітня відбулась Міжнародна конференція Geodrilling ІІІ «Буріння і розкриття пластів - 2019», яка вже стала своєрідним майданчиком обговорення актуальних питань нафтогазової галузі. В роботі конференції взяли учать більше 50 компаній з шести країн світу. Представлено 32 доповіді, які найближчим часом будуть опубліковані в збірнику конференції.

Вашій увазі представляємо виступ заступника директора з наукових питань ТОВ "Геосинтез Інженірінг" к.т.н. Лубана Ю.В. на тему: "ВОПРОСЫ СОВРЕМЕННОГО ТЕХНОЛОГИЧЕСКОГО УПРАВЛЕНИЯ ПРИ БУРЕНИИ В УКРАИНЕ".

Міжнародна конференція Geodrilling III "Буріння та розкриття пластів" відбудеться 18 квітня 2019 р в м. Полтава. 
З питань участі:
+380503052767
(0532)61-02-61, 61-23-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає усіх геологів з професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, завзятості і терпіння, а також неодмінних успіхів у пошуках нових родовищ та свого щастя і благополуччя.

Вертикальна свердловина глибиною 5340 м. Для розкриття продуктивних відкладів буде використовуватись ІЕР "Witer - II".

Свердловина вертикальна з АВПТ, проектна глибина 5850 м.

Віталій Григорович, бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, легкої праці, достатку, благополуччя, мирного і спокійного неба над Вашою родиною! Нехай Ваша невичерпна творча енергія, удача та високий професіоналізм надалі супроводжує Вас у житті та працює на благо розвитку нафтогазової промисловості України!

Свердловина вертикальна, з проектною глибиною 6100 м.
Буровий підрядник китайська компанія Xinjiang Beiken Energy Engineering.