ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Новини

«Mente et malleo»

Весь колектив Геосинтезу від щирого серця вітає свого друга і партнера, видатного науковця, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи ІФНТУНГ з Днем народження! Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та довгих безтурботних років життя. Нехай повниться радістю душа, збуваються всі Ваші мрії та надії!

Колектив «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає заступника директора з наукових питань, наставника, партнера і друга к.т.н. Лубана Юрія Володимировича з ювілеєм!

Бажаємо Вам богатирського здоров'я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, успіху та сімейного благополуччя! Нехай кожен рік буде кращим за попередній, а кожен новий день приносить нові звершення! Бажаємо, щоб щастя завжди було бажаним гостем у Вашому домі, щоб всі негаразди і проблеми проходили повз, а в житті Вас супроводжували лише удача і гарний настрій! 

Колектив «Геосинтез Інженірінг» вітає свою колегу, завідуючу центральною лабораторією бурових розчинів, прекрасну жінку Король Ніну Олексіївну, з успішною здачею державного іспиту на «відмінно» і отриманням освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу!

Володимир Миколайович, бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, легкої праці, достатку, благополуччя, мирного і спокійного неба над Вашою родиною! Нехай Ваша невичерпна творча енергія, удача та високий професіоналізм надалі супроводжує Вас у житті та працює на благо розвитку нафтогазової промисловості України!

Компанія «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає з ювілеєм провідного інженера Ляшенка Сергія Олеговича.
Сергій, міцного здоров’я, успіхів, благополуччя.

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає старшого інженера Заліського Олександра Володимировича з Днем народження і ювілеєм!

Свердловина похило-скерована глибиною 4120 м.
Буровий підрядник хорватська компанія Crosco - Integrated Drilling & Well Services.

Великий дружній колектив Геосинтез Інженірінг від щирого серця вітає заступника директора з виробничих питань, чудового спеціаліста, керівника, к.т.н. Лубана Сергія Володимировича з днем народження та ювілеєм! 
Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних сил, оптимізму і творчої наснаги для подальшої плідної діяльності і реалізації нових ідей та задумів. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!