ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Тема конференції дуже важлива і актуальна. Снаббінг – це технологія проведення ремонту свердловин без глушіння. Цей унікальний інструмент, має безліч переваг та значно підвищує ефективність проведення робіт в свердловині. Хоча технологія давно підтвердила свою ефективність, в Україні вона практично не використовувалась.  

В конференції прийняли участь провідні зарубіжні компанії такі, як Halliburton, Balance Point Control, Endeavour, науковці з ІФНТУНГ та ПНТУ ім. Ю. Кондратюка, а також провідні нафтогазовидобувні та сервісні компанії країни.

В ході форуму вдалось вирішити багато ключових питань, пов’язаних з технологією та законодавчою базою, тож сподіваємось, що снаббінгові технології найближчим часом набудуть поширення в Україні.

Наше підприємство теж прийняло участь в роботі конференції, адже не в усіх випадках можна обійтись без глушіння свердловин, та представило доповідь на тему: «Спеціальні рідини для закінчування і ремонту свердловин. Оптимізація складу та підвищення ефективності».

Невеликий фото-звіт про роботу конференції.