ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

ТОВ “Геосинтез Інженірінг” вітає професорсько-викладацький склад, співробітників, випускників та студентів із 50-річчям від дня заснування Івано-Франківського університету нафти і газу. Нехай Ваш досвід, професіоналізм та інтелектуальний потенціал і надалі сприятиме розвитку нафтогазової науки та зміцненню нашої держави. 

Упродовж всіх цих років університет став Alma Mater для тисячі спеціалістів нафтогазової галузі, які працюють по всьому світі. ІФНТУНГ є одним із ключових ВУЗів країни, який готує висококваліфікованих фахівців нафтогазового комплексу України та інших держав. Інтелектуальний потенціал університету зорієнтований на вирішення стратегічних завдань енергетичної безпеки держави. Завдяки його науковцям та випускникам створюється можливість забезпечити країну паливно-енергетичними ресурсами, зокрема, збільшити власний видобуток енергоносіїв – нафти і природного газу та наблизити мрії про енергонезалежність України.

В цей святковий день велика кількість випускників та гостей завітала в університет. Делегація ТОВ “Геосинтез Інженірінг” теж долучилась до урочистих святкувань.

 


 01