ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

05 10

5-6 жовтня відбулась Міжнародна конференція «Odesa Offshore Conference 2017», яка ширко охопила теперішні та майбутні тенденції розвитку буріння та видобування на родовищах Чорноморського шельфу України.

В конференції брали участь нафтогазовидобувні компанії, українські та іноземні сервісні компанії, провідні виробники обладнання для видобутку нафти та газу, розробники нафтогазових видобувних технологій, інжинірингові та консалтингові компанії тощо. Ключові аспекти, щодо перспективи освоєння Одеського шельфу Чорного моря та технології його розбурювання були озвучені такими провідними фахівцями як: Олег Прохоренко, Мирон Фірман, Михайло Падучак, Ярослав Кунцяк, Юрій Лубан тощо.

Компанія Геосинтез Інженірінг теж взяла участь в роботі конференції та представила принципово нову промивальну систему для буріння потужних колоїдальних глинистих відкладів та розкриття продуктивних горизонтів.

Це дуже важливий крок для України так, як після анексії Криму Чорноморнафтогаз повністю втратив контроль за видобутком вуглеводнів на шельфі. Але біля Одеси є ряд перспективних ділянок, де Україна відновить буріння та видобуток. Тож початок покладено!

Невеликий фото-звіт про роботу конференції.