ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Колектив компанії Геосинтез від щирого серця вітає з ювілеєм свого друга і вчителя, людину - яку добре знають в Україні, Росії, Білорусі, Індії та Канаді, заступника директора одного з найстаріших приватних бурових підприємств - НДіКБ бурового інструменту - Булатова Костянтина Варфоломійовича.

Костянтин Варфоломійович - видатний буровик-технолог, який зробив величезний і незаперечний внесок у відродження в Україні цілого бурового напрямку - відновлення свердловин методом зарізання бічних стовбурів, який розробив і впровадив комплекс технологічних прийомів, що дозволяють успішно здійснювати похило-скероване і горизонтальне буріння в складних гірничо-геологічних умовах Дніпровсько-Донецької западини і шельфу Чорного і Азовського морів. Засновник науково-виробничої школи, керівник і наставник цілого покоління молодих фахівців з кривлення свердловин, які сьогодні розвивають ці ідеї вже на новому технологічному рівні.

Костянтин Варфоломійович ми бажаємо Вам міцного кавказького здоров'я, благополуччя і мирного неба над всією Вашою великою родиною! Нехай здійснюються найзаповітніші бажання. Нехай Ваша невичерпна творча енергія, удача і високий професіоналізм і надалі супроводжують Вас по життю, на благо розвитку нафтогазової галузі України!

Невелика фотогалерея на честь ювіляра