ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Про компанію

«Mente et malleo»

Виробнича діяльність ТОВ «Геосинтез Інженірінг» зосереджена на розробці, впровадженні, авторському супроводженні бурових розчинів та спеціальних промивальних  рідин для закінчування свердловин.

Ми – єдине підприємство в Україні, що не відтворює імпортні промивальні рідини, а розробляє та використовує на практиці власні рецептури. У своїй діяльності ми спираємось на досвід і теоретичні дослідження, накопичені у таких відомих наукових центрах, як «УкрГІПРОНДІнафта» та «УкрДГРІ».

Наше підприємство має сертифікати відповідності стандартам Міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization, ISO) в сфері: Системи управління якістю; Системи екологічного управління; Системи управління гігієною та безпекою праці.

Виробнича діяльність ТОВ «Геосинтез Інженірінг» зосереджена на розробці, впровадженні, авторському супроводі бурових розчинів та спеціальних рідин для закінчування свердловин.  Ми – єдине підприємство в Україні, що не відтворює імпортні промивальні рідини, а розробляє та використовує в практичній роботі власні рецептури.

Такий підхід дозволяє результативно поєднувати інноваційні закордонні дослідження та багаторічний вітчизняний досвід ведення бурових робіт. В результаті нам вдається створювати промивальні системи, які у стандартних ситуаціях не поступаються закордонним прототипам, а при вирішенні складних, неординарних задач, здебільшого, є ефективнішими. Такі системи, як правило, дешевші від імпортних, краще адаптовані до конкретних геологічних умов і реального технологічного процесу, а також менш вибагливі щодо технологічного обладнання. Крім цього, використання в рецептурах бурових розчинів вітчизняних матеріалів, що завжди "під рукою", дозволяє оперативно реагувати на виникнення тієї чи іншої ситуації в свердловині та запобігати розвитку ускладнень, які намітилися.

Підтвердженням сказаному може служити наведена нижче історія застосування наших промивальних систем в Україні.

Такий вид послуг затребуваний в умовах, коли існує небезпека техногенного забруднення продуктивних пластів, а установка КРС не обладнана агрегатами для приготування промивальних рідин; не вирішене питання утилізації промивальної рідини після закінчення робіт; плануються короткострокові, або навпаки, вкрай складні роботи в свердловині.

Науково-дослідницька лабораторія промивних займається розробкою, впровадженням і авторським супроводом розчинів і спеціальних рідин для закінчування свердловин.

Основним напрямком діяльності лабораторії є дослідження стійкості порід, очистки вибою під час буріння свердловин горизонтальних та із великим відхиленням від вертикалі, розкриття продуктивних горизонтів.

Отримано сертифікати відповідності стандартам Міжнародної організації зі стандартизації, (International Organization for Standardization, ISO): Системи управління якістю; Системи екологічного управління; Системи управління гігієною та безпекою праці, які прийняті в компанії "Геосинтез Інженірінг".