ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Новини

«Mente et malleo»

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає провідного інженера-технолога підприємства Блінова Олександра Миколайовича з Днем народження та ювілеєм!

Розпочато буріння другої розвідувальної свердловини на новому родовищі, глибиною 5710 м. Свердловина похило-скерована, з S-подібним профілем. Розкриття продуктивних горизонтів буде проводитись на ІЕР "Witer-II". 

Для первинного розкриття продуктивних пластів в інтервалі 5100 – 5250 м на даній свердловині буде використаний ІЕР Witer II. Густина бурового розчину 1240 кг/м3.

Глушіння свердловини здійснено з метою вилучення аварійного НКТ та очищення трубного простору «багатостадійного ГРП». Спеціальна рідина для проведення робіт надана на умовах оренди.

Колектив ТОВ "Геосинтез Інженірінг" від щирого серця вітає з ювілеєм свого економіста Халєвіну Марію Олегівну! Бажаємо неземного щастя, невичерпної енергії та творчого натхнення!

Вітаємо з Новим роком!
Бажаємо всім колегам, друзям та близьким міцного здоров'я, достатку, кохання та щастя!

Нехай мрії здійснюються!

Успішно завершений капітальний ремонт свердловини, метою якого була заміна ліфта НКТ та ревізія підземного обладнання. Рідина глушіння надана замовнику на умовах оренди.