ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Новини

«Mente et malleo»

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає інженера підприємства Келавця Ростислава Михайловича з Днем народження та ювілеєм!

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає інженера нашого підприємства Задорожню Ірину Григорівну з Днем народження і ювілеєм!

Вертикальна свердловина, глибиною 6300 м. Буріння свердловини буде здійснюватись за безамбарною технологією. Розкриття продуктивних горизонтів буде проводитись на ІЕР "Witer-II". 

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає інженера з бурових розчинів нашого підприємства та просто чарівну жінку Іванову Зою Іванівну з Днем народження та ювілеєм!

Вітаємо з Новим Роком!
Бажаємо всім колегам, друзям, рідним здійснення мрій, досягнення цілей, нових успіхів, тепла і любові.

Нехай мрії здійснюються! 

ТОВ “Геосинтез Інженірінг” вітає професорсько-викладацький склад, співробітників, випускників та студентів із 90-річчям від дня заснування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Колектив «Геосинтез Інженірінг» вітає свою колегу, завідуючу центральною лабораторією бурових розчинів, прекрасну жінку Король Ніну Олексіївну, з успішним захистом магістерської роботи на «відмінно» і отриманням освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу!
Тема магістерської роботи: «Дослідження інгібуючих властивостей солей та солевих сумішей».

Вертикальна свердловина, глибиною 5260 м. Буріння свердловини буде здійснюватись за безамбарною технологією. Розкриття продуктивних горизонтів буде проводитись на ІЕР "Witer-II".