ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Новини

«Mente et malleo»

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає директора підприємства, партнера і друга Полетучого Івана Івановича з Днем народження та ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, успіху та сімейного благополуччя! Бажаємо, щоб щастя завжди було бажаним гостем у Вашому домі, щоб всі негаразди і проблеми проходили повз! Мирного неба над Вами та Вашою родиною!

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» щиро вітає начальника бази виробничого обслуговування Шабанова Андрія Володимировича з Днем народження та ювілеєм!

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає головного інженера підприємства Онищенка Валентина Петровича з Днем народження та ювілеєм!

З Новим 2023 Роком! Головне наше побажання усім рідним, друзям і колегам, щоб найскоріше у календарі наступного року з’явилася нова святкова дата – День Перемоги.

Сьогодні не стало нашого друга і вчителя, видатного науковця, доктора технічних наук, професора, академіка і віцепрезидента Української нафтогазової академії Яремійчука Романа Семеновича.

Свердловина вертикальна,  проектна глибина буріння – 5190 м.

Розпочато буріння третьої розвідувальної свердловини на перспективному родовищі, глибиною 6200/6252 м. Свердловина похило-скерована, з S-подібним профілем. Розкриття продуктивних горизонтів буде проводитись на ІЕР "Witer-II".