ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Виробнича діяльність

«Mente et malleo»

Виробнича діяльність ТОВ «Геосинтез Інженірінг» зосереджена на розробці, впровадженні, авторському супроводі бурових розчинів та спеціальних рідин для закінчування свердловин.  Ми – єдине підприємство в Україні, що не відтворює імпортні промивальні рідини, а розробляє та використовує в практичній роботі власні рецептури.

Такий підхід дозволяє результативно поєднувати інноваційні закордонні дослідження та багаторічний вітчизняний досвід ведення бурових робіт. В результаті нам вдається створювати промивальні системи, які у стандартних ситуаціях не поступаються закордонним прототипам, а при вирішенні складних, неординарних задач, здебільшого, є ефективнішими. Такі системи, як правило, дешевші від імпортних, краще адаптовані до конкретних геологічних умов і реального технологічного процесу, а також менш вибагливі щодо технологічного обладнання. Крім цього, використання в рецептурах бурових розчинів вітчизняних матеріалів, що завжди "під рукою", дозволяє оперативно реагувати на виникнення тієї чи іншої ситуації в свердловині та запобігати розвитку ускладнень, які намітилися.

Підтвердженням сказаному може служити наведена нижче історія застосування наших промивальних систем в Україні.

Застосування промивальних рідин, із якими сьогодні працює «Геосинтез Інженірінг», почалось від 1997 року. Тоді НВП «Зонд», створене Політучим А.І. та Розенграфтом А.Г., стало першим в Україні приватним підприємством із сервісу бурових розчинів. Компанія пробурила першу свердловину - №163 Південно-Афонасіївську. Там було проведено випробування бурового розчину (ПІРБ-2), створеного на основі акрилового реагенту РР-2С

Надано номери свердловин, де промивальні рідини для проведення робіт були надані на умовах оренди.

Надано номери свердловин, де сервісне супроводження промивальних рідин на вуглеводневій основі здійснювали фахівці «Геосинтез інженірінг».

Надано номери свердловин, на яких сервісне супроводження біополімерних безглинистих  промивальних рідин здійснювали фахівці компанії «Геосинтез Інженірінг»

Надано номери свердловин, де застосовувався обернений нафтоемульсійний цементний розчин ОНЕЦР-2.