ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Як це було

«Mente et malleo»

07.10.1981
На фото, справа наліво, сидять: Шмавонянц В.Ш., Сенкевич Е.С., Рибальченко В.С., Серяков А.С., н/від., Лубан В.З., Фесенко М.М. Стоять в першому ряду, третій праворуч - Непомнящий А.С., п'ята ліворуч - Гінковська З.Ю. В останньому ряду, біля лівого кута вивіски - Андрусяк А.Н. У центрі - з чорною бородою - Допілко Л.І., за ним ліворуч -Прохоров Н.М., справа - Розенгафт А.Г. (видно тільки частину обличчя). З-за спини мужика в окулярах (н/від.) виглядає Харів І.Ю.

Якщо хто-небудь впізнав себе або знайомих, прохання повідомити за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

04.06.1997
Біля джерел "НВП Зонд". Зліва направо: Лубан Сергій Володимирович; Харів Іван Юрійович; Розенгафт Аврам Григорович; Політучій Олександр Іванович.

16.07.1999
Фото після захисту в Івано-Франківському університеті нафти і газу. Сидить - Чернов Борис Олександрович - доктор наук, який щойно захистився. Стоять, зліва направо, в першому ряду: Драганчук Оксана Теодорівна; Лубан Юрій Володимирович - кандидат наук, який щойно захистився; Коцкуліч Ярослав Степанович; Войтенко Володимир Сергійович; Мочернюк Дмитро Юрійович; Ясов Віталій Георгійович; Політуча Ольга Борисівна; Непомнящий Анатолій Самуїлович. У другому ряду, зліва направо: Бойко Василь Степанович; Яремійчук Роман Семенович; Мізін Андрій; Політучій Олександр Іванович: Андрусяк Анатолій Миколайович.

11.02.2004
Виставка підприємств нафтогазового комплексу в м. Полтава. Зліва направо: Полетучій Іван Іванович; Лубан Олена Семенівна; Лубан Юрій Володимирович.

23.02.2004

Від'їзд А.Г.Розенгафта на лікування до Ізраїлю. До цього моменту Аврам Григорович вже переніс операцію в московському онко-центрі і пройшов кілька курсів терапії в Україні. На Ізраїль залишалася остання надія - і вона повністю виправдалася.

На фото: Розенгафт А.Г., Полетучій І.І.

14.09.2004

Вперше біополімерна система "Біокар" була застосована на свердловині №545 Бугруватівська, при бурінні горизонтальної ділянки стовбура, в інтервалі 3363-3470 м. Фото на буровій. Лабораторія НДІКБ бурового інструменту в повному складі. Зліва направо: Собіченко Антон Васильович, Онищенко Валентин Петрович, Дузь Андрій Григорович, Лубан Юрій Володимирович, Наконечна Галина Анатоліївна.

24.09.2006

Перша зустріч з керівництвом компанії PSPW (Polski serwis płynów wiertniczych), що стала початком багаторічної і плідної співпраці. Зліва направо: Ян Пудло; Юрій Лубан; Альфонс Дудек; Галина Наконечна.

07.05.2008

Аврам Григорович переміг хворобу. Пенсіонер. Живе в Ізраїлі, недалеко від Тель-Авіва. Няньчить трьох онуків. Життя триває!

Геосинтез бажає своєму вчителю сил і здоров'я. У нас попереду ще багато спільної роботи ...

27.11.2010

Початок одного з найскладніших, але і дуже продуктивних періодів в роботі. Досвід, отриманий при бурінні в колоїдальних Майкопський глинах, при густині розчину більше 1800 кг/м3 і температурі 140оС став підгрунтям багатьох наших подальших розробок. А люди, що під жорстоким адміністративним пресом, на недолугому обладнанні та при відсутності найелементарніших побутових умов змогли вистояти і успішно закінчити роботу, сьогодні є основою технологічної служби нашого підприємства.

На фото: Перший виїзд на свердловину. Зліва направо: Онищенко В.П., Лубан Ю.В.

25.10.2012

Застосування безглинистого розчину "Біокар" на свердловині №53 Свиридівське, при глибині більше 5000 м і температурі близько 140оС, дозволило провести буріння з рекордною швидкістю і отримати високий початковий дебіт. Так була започаткована наша тісна співпраця з власником ліцензії - компанією "Регал Петролеум", і буровим підприємством - "Спецмехсервіс". На фото, зліва направо: супервайзер "Регал Петролеум" - Лихвар Григорій Васильович; Лубан Юрій Володимирович; директор СМС - Попельнюх Сергій Анатолійович; гол. технолог СМС - Кириленко Микола Кирилович; Пелюшкевич Алла Анатоліївна.

12.11.2013

Початок співпробітництва з кафедрою буріння Івано-Франківського університету нафти і газу.

На фото, зліва направо: Полетучій Іван Іванович; д.т.н. проф. Мислюк Михайло Андрійович; Лубан Сергій Володимирович.

26.02.2014

Наприкінці лютого 2014 ми поїхали в Москву, в РГУ ім. І.М. Губкіна, домовлятися про спільну роботу з розробки та впровадження в Україні інвертних емульсійних розчинів. Домовилися. Були великі перспективи ...

Але життя внесло свої корективи. У день нашого відльоту спецназ РФ захопив будівлю Верховної Ради АР Крим. Стало не до співпраці. Почалася війна!

На фото: Лубан Юрій Володимирович під час останнього відвідування alma mater.

18.08.2014
Промислове впровадження органо-мінерального кольматанту Alevron®, яке поклало початок розвитку принципово нових технологій регулювання фільтраційних і реологічних характеристик безглинистих промивних рідин в умовах високих пластових температур.

На фото: Ляшенко Сергій при проведенні випробувань на свердловині №42 Луценківська.

20.09.2014

Облаштування навчально-дослідної лабораторії бурових розчинів в Івано-Франківському університеті нафти і газу. Лабораторія відремонтована і оснащена приладами відповідно до стандартів України та АНІ. Забезпечена витратними матеріалами, зразками хімічних реагентів, методиками проведення досліджень.

На фото, зліва направо: Лубан Юрій Володимирович, Лубан Сергій Володимирович, Король Ніна Олексіївна, Полeтучій Іван Іванович.

02.12.2014
20 років тому, за нашої безпосередньої участі було проведено успішне випробування дуже складної, але високопродуктивної свердловини. Історія повторилася. Після ліквідації наслідків потужного газопроявления, на цьому родовищі знову отримана рекордна продукція.

На фото: Лубан С.В. під час освоєння свердловини.

 

17.06.2015
Здобуття другої вищої освіти в ІФНТУНГ. Захист диплому на тему: "Проект бурових робіт з метою експлуатації покладів газоконденсату у відкладах араукаритової світи верхнього карбону на Червоноярському ГКР"

На фото: Полетучій Іван Іванович

 

23.06.2015
Після окупації Криму ми відмовились від ідеї співробітництва з РГУ ім. І.М. Губкіна в питаннях розробки інвертного емульсійного бурового розчину. У цей важкий час нашими партнерами стали Інститут нафти і газу (м.Краків) та компанія PSPW (м Кросно). В результаті напруженої восьмимісячної дослідницької роботи була отримана рецептура, повністю адаптована до геологічних умов України. Вперше нова промивальна система Witer II була впроваджена на свердловині №5 Васищівська при глушінні інтервалів з АНПТ. 

На фото, зліва направо: Полетучій Іван Іванович, зам. директора по бурінню «Смарт Енерджі» Бойко Анатолій Григорович, головний механік ТОВ «УСБК-1» Павелко Олександр Миколайович, Лубан Сергій Володимирович.

01.09.2015

Для того щоб якось підтримати здібних студентів, які цікавляться питаннями промивки свердловин і методами регулювання властивостей бурових розчинів, нашим підприємством заснована стипендія, яка з цього дня носитиме ім'я нашого вчителя, видатного вченого, який зробив значний вклад у розвиток промивальних рідин, Аврама Григоровича Розенгафта.

На фото: Розенгафт Аврам Григорович.

15.10.2015
Ознайомлення з виробництвом та налагодження постачання високоякісного болгарського баритового обважнювача в Україну.

На фото, зліва направо: Лубан Юрій Володимирович, Полетучій Іван Іванович.

19.01.2016
Початок дружби і співробітництва з одним із найстаріших науково-дослідних інститутів в області буріння та експлуатації свердловин НДПІ "Нафтогаз".

На фото, зліва направо: Полетучій Іван Іванович, Лубан Юрій Володимирович, Лубан Сергій Володимирович.