ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

Новини

«Mente et malleo»

На Семиренківському родовищі успішно завершене буріння чергової свердловини. Незважаючи на те, що ДТЕК Нафтогаз кожен рік вводить в експлуатацію багато нових свердловин, ця подія є насправді неординарною.

Колектив компанії Геосинтез від щирого серця вітає з ювілеєм керівника свого економічного підрозділу - Кузьміну Євгенію Вікторівну! Бажаємо неземного щастя, невичерпної енергії та творчого натхнення. Нехай удача супроводжує тебе у всіх починаннях, а доля буде щедрою на приємні несподіванки та дарує нові можливості.

Колектив компанії Геосинтез від щирого серця вітає з ювілеєм видатного фахівця бурової справи, керівника центральної інженерно-технологічної служби найбільшої приватної нафтогазовидобувної компаній України – ДТЕК Нафтогаз – Георгія Михайловича Саченка. Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя і мирного неба над всією Вашою великою родиною! Нехай здійснюються найзаповітніші бажання. Нехай Ваша невичерпна творча енергія, удача і високий професіоналізм і надалі супроводжують Вас по життю, на благо розвитку нафтогазової галузі України!

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає свого інженера з бурових розчинів Василя Щуцького з Днем народження і ювілеєм!

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає начальника транспортного відділу Войтенка Едуарда з Днем народження і ювілеєм!

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає інженера підприємства Келавця Ростислава Михайловича з Днем народження та ювілеєм!

Колектив ТОВ «Геосинтез Інженірінг» від щирого серця вітає інженера нашого підприємства Задорожню Ірину Григорівну з Днем народження і ювілеєм!

Вертикальна свердловина, глибиною 6300 м. Буріння свердловини буде здійснюватись за безамбарною технологією. Розкриття продуктивних горизонтів буде проводитись на ІЕР "Witer-II".