ГЕОСИНТЕЗ ІНЖЕНІРІНГ

Розробка і сервіс бурових промивальних рідин

  • slider-04.jpg
  • slider-17.jpg
  • slider-08.jpg
  • slider-05.jpg
  • slider-15.jpg
  • slider-07.jpg

Не дуріте самі себе,
Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь. 

Т. Г. Шевченко
«І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм»


Виробнича діяльність ТОВ «Геосинтез інженірінг» зосереджена на розробці, впровадженні, авторському супроводженні бурових розчинів та спеціальних промивальних рідин для закінчування свердловин. Ми – єдине підприємство в Україні, що не відтворює імпортні промивальні рідини, а розробляє та використовує в практичній роботі власні рецептури. У своїй діяльності ми спираємось на досвід і теоретичні дослідження, накопичені в таких відомих наукових центрах, як «УкрГІПРОНДІнафта» та Полтавське відділення УкрДГРІ».

Такий підхід дозволяє результативно поєднувати інноваційні закордонні досягнення та багаторічний вітчизняний досвід ведення бурових робіт. В результаті нам вдається створювати промивальні системи, які у стандартних ситуаціях не поступаються закордонним прототипам, а під час вирішення складних, неординарних завдань, здебільшого, є більш ефективними. Такі системи, як правило, дешевші від імпортних, краще адаптовані до конкретних геологічних умов і реального технологічного процесу, а також менш вибагливі до технологічного обладнання. Крім цього, використання в рецептурах бурових розчинів доступних вітчизняних матеріалів дозволяє оперативно реагувати на виникнення тих чи інших ситуацій в свердловині та запобігати розвитку ускладнень, ознаки яких були виявлені.

В асортименті нашого підприємства:

  • широкий спектр розроблених рецептур промивальних рідин, що використовуються під час буріння у різних гірничо-геологічних умовах;
  • сучасні матеріали та хімічні реагенти, що забезпечують досягнення високого технологічного результату;
  • промивальні системи, що використовуються для розкриття продуктивних пластів, буріння горизонтальних та бічних стовбурів, спеціальні рідини для перфорації, рідини для тимчасового блокування та глушіння свердловин.

На балансі нашого підприємства – сучасне обладнання, технічні характеристики та можливості якого відповідають стандартам СНД та API standards. Та головна рушійна сила нашої компанії – її працівники. Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Геосинтез інженірінг» стояли у витоків створення українського сервісу промивальних рідин. Свідченням успішної роботи наших спеціалістів є досягнення таких відомих сервісних підприємств, як НВП «Зонд» і «НДІКБ бурового інструменту». Технологічні рішення, які ми пропонуємо, ґрунтуються на використанні новітніх промивальних систем. Їхнє впровадження дозволяє промисловим підприємствам значно скоротити тривалість циклу будівництва свердловин, а також підвищити їх продуктивність за рахунок покращення якості буріння та зниження рівня аварійності під час ведення робіт.

Источник http://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html